Діти з Донеччини відпочинуть в Артеку під Києвом

 

38 дітей з Донецької області, які потребують особливої ​​уваги та підтримки, приїхали на відпочинок в дитячий центр Артек під Києвом

Про це сьогодні, 22 жовтня, повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

«Від Донецької області на ХІ тематичну зміну «Україна – Європейська держава» попрямували 38 дітей, які потребують особливої ​​соціальної уваги та підтримки», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що тематична зміна має на меті формування уявлення про сутність європейських інтеграційних процесів в Україні, їх переваги та основні напрямки.

«Важливими складовими програми стануть пошук відповідей на питання: «Що таке Європейський союз?», «Які цінності сповідує європейська сім’я народів?», «Яка основа європейської інтеграції України?», «Що таке колективна безпека і як вона підтримується в ЄС?», – підкреслюється в повідомленні.

Головними подіями стануть заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Дня народження Артека, науково-практична конференція «Європейський союз: шляхи розвитку», а також дитяча програма міжнародного кінофестивалю «Молодість»..

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також