Депутати Васильківської райради підтримали Супрун

Депутати Васильківської районної ради VII скликання підтримують виконуючи обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун.

Про це повідомляє офіційний сайт райради Васильківського району. У ньому сказано, що рішення Окружного адмінсуду Києва про відсторонення від виконання службових обов’язків пані Супрун ставить під загрозу подальший розвиток медичної реформи в Україні, і зокрема, на Васильківщині. На сайті також йдеться, що активна, принципова  позиція Уляни Супрун, як керівника МОЗ,  гарантувала виконання курсу держави на реформи в сільській медицині. Завдяки реформі тільки у Васильківському районі відкрилися понад десять нових об’єктів медичного обслуговування, проведений масштабний капітальний ремонт та оновлення Васильківської ЦРЛ, з успіхом впроваджується новітні мережеві технології, закуповується нове медичне обладнання, поліпшуються умови роботи медичних працівників, покращується рівень обслуговування громадян всього Васильківського району.

«Депутати Васильківської районної ради VII скликання підтримують занепокоєність президента України Петра Порошенка, голови Кабінету Міністрів України Володимира Гройсмана, більшості депутатів Верховної ради, медичних працівників всієї України і Васильківщини  про подальшу долю медичної реформи на селі і в цілому в Україні. Сподіваємось, що взятий державою на курс на оновлення медичної галузі продовжить свій поступ  без перешкод і ми отримаємо найкращу в Європі оновлену систему медичного обслуговування населення», – говориться у депутатському зверненні.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Васильківщині будують нову амбулаторію.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також