В аеропорту «Бориспіль» розповіли, коли відкриють багаторівневий паркінг

Багаторівнева парковка навпроти терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» може запрацювати вже цього літа.

Зараз паркінг експлуатується в тестовому режимі. Про це розповів генеральний директор аеропорту Павло Рябікін.

«Для перевірки роботи IТ-систем наші співробітники вже можуть паркуватися, щоб зрозуміти, як видається талон, як визначається вільне або зайняте місце. Тобто, ми вже почали процедуру введення в експлуатацію. Я думаю, що паркінг запрацює в період від 1 до 3 місяців», – говорить він.

В аеропорту завершують будівництво першої черги, в неї увійшла половина паркувальних місць та операційний центр паркінгу, який включає розміщення офісних площ для ренти авто, касового залу, пунктів контролю на безпеку. Кожна наступна черга включатиме другу половину паркомісць.

«Ми розглядали можливість зміни концепції  за рахунок скорочення паркомісць зробити там або автостанцію, або торгові та готельні площі, але відмовилися від цієї ідеї. Ми розуміємо, що потреба в паркомісцях зростає, тому другу чергу буде реалізовано відповідно до первісного проекту – будуть виключно паркувальні місця. Офісна будівля стоїть у нас в планах на наступний рік», – підкреслив Павло Рябікін.

При цьому, вартість паркування в новому паркінгу поки не уточнюється. Директор аеропорту наголосив, що саме зараз фінансисти ведуть розрахунки, адже треба розуміти собівартість, окупність, там є цілий ряд нормативів введення в експлуатацію. Зрозуміло тільки одне: паркування у комплексі не буде дешевим.

Раніше комерційний директор підприємства Георгій Зубко повідомляв, що плата за першу годину стоянки становитиме 1,5 євро (близько 49 грн.), при розміщенні протягом 1-3 днів – 12 євро за добу (391 грн.), протягом 4-6 днів – 9 євро за добу (293 грн.), з 10 дня – 6 євро на добу (195 грн.).


Раніше «Столичний регіон» писав про новий завод, що вироблятиме надлегкі літаки на Макарівщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також