Депутати Білоцерківської міськради збільшили видатки бюджету та звільнили заступника голови

Пленарне засідання позачергової 56-ї сесії Білоцерківської міської ради відбулось вчора, 6 вересня.

Його провів  міський голова Геннадій Дикий.

Під час сесії депутати затвердили проект рішення міської ради про внесення змін до бюджету Білої Церкви на поточний рік.  Зокрема, було збільшено  обсяг видатків місцевого бюджету  за рахунок залишку коштів загального фонду місцевого бюджету станом на суму понад 110 тис грн. Ці кошти будуть спрямовані для виконання міської програми  підтримки двох об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ЖБК, співвласників багатоквартирних будинків та управителів багатоквартирних будинків в м.Біла Церква на 2016-2020 р.

Також було збільшено видатки по департаменту ЖКГ на суму 200  тис грн для проведення поточного ремонту пішохідного мосту через р.Рось в районі вул.В.Стуса («Дерев’яний міст») за рахунок перерозподілу планових призначень.

Щодо спеціального фонду, був затверджений обсяг співфінансування з місцевого бюджету в сумі 3 млн 656  тис  грн за рахунок передачі коштів із загального фонду для реконструкції чотирнадцяти теплових вводів у низці дошкільних навчальних закладах міста та двох котелень – на вулицях  Некрасова та Павличенко. У рамках співфінансування, для даних котелень виділено 2,2 млн грн. та 420 тис.грн відповідно.

Також було внесено зміни до міжбюджетних трансфертів. Зокрема проведено перерозподіл видатків по субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми.

Депутати підтримали також рішення про створення комунального закладу Білоцерківської міськради «Школа мистецтв №3».

Під час засідання сесії також було прийнято кадрове рішення, відповідно до якого за угодою сторін було звільнено Бакун Ольгу Миколаївну з посади заступника міського голови.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також