Депутат ВР Ігор Кононенко відвідав Васильківщину

Народний депутат Верховної Ради України, керівник обласної партійної організації БПП “Солідарність” Ігор Кононенко 31 жовтня відвідав Васильківщину з робочим візитом.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За сприяння Ігоря Кононенка  з державного бюджету були виділені субвенції на будівництво, ремонт та розвиток соціально важливих об’єктів Васильківського району. Депутат Верховної Ради України особисто приїхав проконтролювати та перевірити ефективність використання виділених з держбюджету субвенцій.

Ігор Кононенко разом з головою Васильківської РДА оглянули соціально важливі об’єкти Васильківщини, які було змінено коштом субвенцій в с.Плесецьке та смт Гребінки. Вони завітали до Плесецької амбулаторії ЗПСМ – одного з найбільших та найсучасніших медичних закладів Васильківського району. Вона обладнана новітньою медичною технікою, комфортна та простора. Саме тут 31 жовтня проводили безкоштовний медогляд жителів с.Плесецьке медпрацівники амбулаторії спільно з лікарями «Київської обласної клінічної лікарні».

Потім нардеп та очільник  райдержадміністрації відвідали Плесецьку загальноосвітню школу, де втілюються принципи Нового Освітнього Простору. Нещодавно тут розпочав свою роботу новий лінгафонний кабінет в креативно оздобленому приміщенні, оснащеному сучасним обладнанням для поглибленого вивчення іноземних мов.

Наприкінці візиту Ігор Кононенко та Владислав Одинець зазирнули до Гребінківського навчально-виховного комплексу, зміни в якому відбуваються згідно з концепцією НОП. Тільки за останній час тут було відкрито нову вчительську кімнату, STEM-лабораторію, лінгафонний кабінет та перехід між приміщеннями навчального закладу.

«Ми завдяки плідній співпраці змінюємо та розвиваємо Васильківщину на краще», – підсумував голова Васильківської РДА.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також