Депутат Київради Гусовський заявив про політичне банкрутство Кличка

Голова депутатської групи «Київська команда» у Київській міській раді Сергій Гусовський описав сесію міськради, яка відбулась сьогодні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. За словами Гусовського, Кличко визнав своє політичне банкрутство перед напівпустою сесійною залою. Гусовський також відзначив, що ігнорування останніх пленарних засідань з боку представників різних фракцій було проявом спротиву рішенням, які намагалися проштовхнути через міськраду. Також Гусовський відзначив, що відсьогодні починається формування нової київської влади після того, як  парламент призначить дату виборів у Києві та проголосує новий Закон про столицю. Він додав, що громада Києва має делегувати до міської влади тих, хто буде опікуватись інтересами міста, а не своїми кишенями.

Згідно поіменного списку, який опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації, жоден з 15 депутатів від фракції «Київська команда», яку очолює Гусовський, не зареєструвався сьогодні на 9 сесію Київської міської ради VIII скликання.

Сам Сергій Гусовський у 2015 році балотувався на посаду міського голови Києва від партії «Самопоміч».

Під постом Гусовського розгорілась палка дискусія. Зокрема, український журналіст та телеведучий Віталій Гайдукевич прокоментував:


«Мдя, ще одні влягли під Зеленського. Те, що новий закон від слуг вбиває самоврядування, бо нівелює мера, вже не цікавить? Радіти закону, який знищує потребу у виборній особі мера – дно. Тут немає що обговорювати навіть. А пояснювати свої хибні дії “а вони не зробили краще”, це… Без коментарів. Уринотерапія в офтальмології в режимі душу Шарко – це вичерпно про події» .

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві, за проєктом Кличка, змінять назву проспекту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також