Чи буде спроможною Макарівська ОТГ?

 

У Макарівському районі Київщини зараз обговорюється створення ОТГ, площа якої становитиме 553 кв км, а населення – майже 20 тис осіб.

На сьогодні згоду на об’єднання в одну громаду із центром у смт Макарів дали населені пункти, що входять до складу  Макарівської селищної ради, Андріївської, Борівської, Великокарашинської,  Комарівської, Королівської,  Липівської,  Людвинівської,  Маковищанської, Мар’янівської, Наливайківської, Ніжиловицької, Пашківської, Фасівської та  Червонослобідської сільських рад.

Заплановані власні доходи – близько 121 млн. грн. на рік. Крім того, громада отримає від держави понад 38 млн. грн. освітньої субвенції та понад 14 млн. грн. – на потреби медицини. Крім того, новоствореній громаді надаватиметься так звана інфраструктурна субвенція на «розкрутку» у розмірі 5 млн. грн.
По видатках на освітню галузь планується витрачати 97 млн. грн., на охорону здоров’я – понад 17 млн. грн., на потреби соціальної сфери – близько 7,5 млн. грн., культура, спорт та інші видатки – близько 21 млн. грн.

На сьогодні на Київщині вибори відбулися в 9 ОТГ, ще 5 на порозі виборів, існує 10 потенційних громад і на порозі створення 11 і 12 об’єднані територіальні громади – це Макарівська і Бородянська.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також