Букмекери різко змінюють лідерів на столичних округах

Букмекери Parimatch змінили лідерів кількох округів. Пропонуємо вам найсвіжіші новини від різних букмекерських контор щодо майбутніх результатів позачергових виборів в Україні. 

Букмекери Parimatch внесли зміни в ставки по округах Києва. Головним претендентом на перемогу на 211 окрузі став секретар Київради Володимир Прокопів, висунутий партією Петра Порошенка «Європейська солідарність». Його шанси на перемогу різко зросли – коефіцієнт 1,90 проти попереднього 4,00. У голови Громадської ради (ГР) при Голосіївській райдержадміністрації (РДА) Олександра Юрченка («Слуга народу”) перемога оцінюється коефіцієнтом 2,35 (попередній 2,20). На думку джерел інформації, висування Юрченко на 211 окрузі може бути пов’язано з домовленістю з секретарем Київради Володимиром Прокопіва, який на виборах президента був одним з кураторів столичного штабу Петра Порошенка.

Спочатку конкурентом Юрченко був Тарас Козак (висунутий партією «Голос»), фізична особа, підприємець, безпартійний, проживає в Києві, його шанси на перемогу знижуються і оцінюється коефіцієнтом 6,00 (попередній 2.70). Як і раніше, немає шансів, на думку букмекерів, у Всеволода Філімоненко (самовисуванець), тимчасово не працює, член політичної партії «5.10», проживає в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Його перемога оцінюється коефіцієнтом 10,00 (попередній 4.00).

У Кирила Мешковського (ВО «Батьківщина») шансів перемогти також немає: його перемога оцінюється коефіцієнтом 10,00 (попередній 7,00). На даний момент він є аспірантом кафедри політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в Києві.

У 212 окрузі невеликі зміни, але головним претендентом на перемогу залишається Олексій Гриценко, син лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, а також член кількох конкурсних комісій Київради. Його шанси на перемогу знизилися і оцінюються коефіцієнтом 2,20 (попередній 2,00).

На другій сходинці залишається кандидат від «Слуги народу» Максим Перебийніс (лікар-анестезіолог з клініки «Борис»). Його шанси на перемогу зросли і оцінюються коефіцієнтом 2,70 (попередній 3,00). Раніше конкурентом Гриценко букмекери вважали Віталія Сташука – нардепа від цього округу (фракція «Народний фронт»), який йде самовисуванцем. Його шанси на перемогу знижуються і оцінюються коефіцієнтом 4,00 (попередній 3,50). У депутата Київради Сергія Гусовського («Київська команда») коефіцієнт 6,00 (попередній 5,00).

Ще один депутат Київради Ігор Мірошниченко (фракція ВО «Свобода», самовисуванець) також шансів на перемогу не має – коефіцієнт 10,0 (попередній 8.00).

На 213 окрузі (Троєщина) без змін: як і раніше, букмекери віддають перемогу народному депутату Бориславу Березі (позафракційний, обраний до ВР від 213 округу), який балотується як самовисуванець – коефіцієнт Берези на перемогу 1,80 (попередній 1,60). Відзначимо, Береза ​​двічі балотувався в мери Києва і обидва рази програв Віталію Кличку. Його найближчим конкурентом є (коефіцієнт значно виріс минулого тижня) кандидат від «Слуги народу» Андрій Дубнов (лікар-стоматолог, власник 10% в ТОВ «Просперітатіс», яке є замовником будівництва житлового комплексу Scandia в Броварах Київської обл.) – коефіцієнт 1,90 (попередній 2,70).

За деякою інформацією, Дубнов близький до ексзаступника директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА), забудовника Андрія Вавриша, який знаходиться в дружніх відносинах з главою Офісу президента Андрієм Богданом. За іншою інформацією, Дубнов близький до ексгенпрокурору Віталія Яреми з команди Петра Порошенка, а також до ексдепутату Київради, відомому підприємцю з цікавим минулим Олександру Ліщенко.

А ось голову комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, заступник голови КМДА в декреті Анну Старостенко («Європейська солідарність») букмекери залишили без шансів поборотися – її коефіцієнт на перемогу становить 10,00 (попередній 2.60). Ще одного кандидата букмекери залишили без шансів – це Вадим Онуфрійчук (самовисування), його коефіцієнт – 50,00 (попередній 9.00). Онуфрійчук –фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Києві.

Без змін на окрузі 214: головний претендент на перемогу, як і раніше, – народний депутат Віктор Чумак (позафракційний, двічі обирався від 214 округу). Його шанси на перемогу оцінюються коефіцієнтом 1,90 (попередній 1,60). Його основний конкурент – кандидат від «Слуги народу» Сергій Швець, спецкор і ведучий «1 + 1». Шанси на перемогу Швеця оцінюються коефіцієнтом 3,00 (попередній 2,60).

У першого заступника голови комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олеся Маляревича («Європейська солідарність») такі ж шанси: коефіцієнт – 3,00 (попередній 7.00). У Вадима Васильчука («Голос») шансів практично немає: коефіцієнт – 10,0 (попередній 6.00). У Анни Леднєвої (самовисуванець) шанси оцінили коефіцієнтом 10,00.

Без змін і на 215 окрузі. Як і раніше, головним претендентом на перемогу залишається народний депутат, член ВО «Свобода» Андрій Іллєнко (позафракційний, двічі обирався до ВР по 215 округу). Його шанси оцінюється з коефіцієнтом 1,60. У його основного конкурента, кандидата від «Слуги народу» Богдана Яременка, який є головою правління БФ «Майдан закордонних справ», шанси на перемогу оцінюються коефіцієнтом 2,80 (попередній 2,25).

У депутата Київради Сергія Артеменка («Європейська солідарність») шансів практично немає, його коефіцієнт – 6.00. Такі ж шанси і у заступника гендиректора ДП «ПроЗорро» Андрія Кузьменка («Голос») – коефіцієнт також 6.00.

Невеликі зміни на 216 окрузі. Головний претендент на перемогу, як і раніше – народний депутат Олександр Супруненко (позафракційний, обраний до ВР за 216 округу), який знову йде в Раду самовисуванцем – коефіцієнт 1,80. Його основний конкурент – кандидат від «Слуги народу» Леся Забуранна (професор кафедри менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування ім. Завадського, експерт науково-експертної ради Мінагрополітики). Її перемога оцінюється коефіцієнтом 2,50.

На третій позиції без змін кандидат від «Громадянської позиції» Андрій Юсов, чиї шанси на перемогу оцінюються з коефіцієнтом 3,50. У безробітного сумчанина Олександра Зеленського (самовисування) коефіцієнт 10.00. Немає шансів і у директора ТОВ «Сіті Франс Сервіс» Андрія Перехреста («Самопоміч») – коефіцієнт 10.00.

Цього тижня букмекери додали ще одного кандидата – Віталія Павлика (самовисування), голову адвокатського об’єднання «Правозахисник», безпартійного, який проживає в Києві, його перемога оцінена коефіцієнтом 5.00.

Змінено ставки на 217 окрузі, але головний претендент на перемогу – кандидат від «Слуги народу» Мар’яна Безугла (керівник програми «Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил України» в Міноборони). Її шанси на перемогу трохи збільшилися і оцінюються з коефіцієнтом 1,80 (попередній 1,95).

Її основний конкурент – самовисуванець Максим Жорін, екскомандир полку «Азов», що йде під прапорами «Національного корпусу» Андрія Білецького, нинішнього нардепа від цього округу на київській Оболоні – його перемога оцінюється коефіцієнтом 2,30 (попередній 2,05). Іонів Сергій від «Партії Шарія» шансів практично не має – коефіцієнт 5,00.

Змінено ставки на 218 окрузі, як і раніше головний претендент на перемогу – Дмитро Герін («Слуга народу») – коефіцієнт 1,80 (попередній 2,00). Про нього відомо, що він керував проектами в сфері містобудування та архітектури, був волонтером Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Також його пов’язують з ексчиновником КМДА, забудовником Андрієм Вавришем.

Його основний конкурент – голова комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Київради Вікторія Муха (член фракції «Солідарність», самовисуванка) – коефіцієнт 2,80 (попередній 3,30). Муха, за її власним визнанням, потрапила в політику завдяки народному депутату Олександру Третьякову (219 округ).

Перемога Владислава Котляренко (громадянський рух «Хвиля») оцінюється коефіцієнтом 3,00 (попередній 3,30).

У директора ТОВ «РК Каліпсо» Олександра Гончаренко («Сила і честь») шансів немає – його коефіцієнт становить 8,00.

Без змін на 219 окрузі (Святошино). Головним претендентом на перемогу вважається відомий ресторатор і телеведучий Микола Тищенко, який балотується від «Слуги народу». Його шанси на перемогу оцінюються без змін з коефіцієнтом 1,85 (попередній 1,95).

Його основний конкурент – народний депутат Олександр Третьяков (фракція «БПП», неодноразово обирався до ВР по 219 округу), який йде в Раду як самовисуванець. Він трохи поліпшив свої шанси на перемогу – коефіцієнт 2,20 (попередній 2,25).

У депутата Київради Вагана Товмасян (фракція ВО «Батьківщина», самовисуванець) – коефіцієнт 7,00 (попередній 4.50). Депутат Київради Олег Чернецький (фракція ВО «Свобода») має коефіцієнт 10, (попередній 8.0).

Також без змін на 220 окрузі (Поділ) – головний претендент на перемогу, як і раніше народний депутат Сергій Лещенко (позафракційний, був обраний до Ради за списком «БПП»). Його шанси на перемогу оцінюються з коефіцієнтом 1,90.

Його основний конкурент – кандидат від «Слуги народу» Анна Бондар. Її коефіцієнт становить 2,20. Відзначимо, Бондар – стовідсоткова креатура Андрія Вавриша, що змінила його восени 2015 року на посаді заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Саме Бондар допомагала з просуванням детальних планів територій (ДПТ) авторства Вавриша через КМДА і Київради, по Рибальському острову включно.

У заступника директора по роботі з клієнтами ТОВ «Укртехнобез» Михайла Подоляка (ВО «Свобода») коефіцієнт становить 6,00.

Зміна лідера відбулася і на 221 окрузі (Печерськ) – головним претендентом стала Анна Пуртова від «Слуги народу», її перемога оцінюється з підвищенням шансів коефіцієнт 2,00 (попередній 4,00). Політтехнолог та колишній кандидат в президенти України (набрав 0,08% голосів) Володимир Петров (самовисування) на другій сходинці – його шанси на перемогу оцінюються з коефіцієнтом 2,80 (попередній 2,10).

Шанси на перемогу Леоніда Ємця (фракція «Народний фронт»), який балотується від партії Святослава Вакарчука «Голос», на цьому тижні стали мінімальними – коефіцієнт 4,50 (попередній 2,10).

Колишній нардеп, ексвіцепрем’єр, кандидат в президенти на виборах 2019 роки (набрав 0,14% голосів) Роман Безсмертний (самовисуванець) має коефіцієнт 8,00 (попередній 6.00).

Завідувач сектором контролю та моніторингу майна управління з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства виконкому Київвоблради Олександр Смик («Громадянська позиція») має коефіцієнт 20,0.

Депутат Київради Наталія Манойленко («Об’єднання «Самопоміч») має коефіцієнт 20.0.

Головним претендентом на перемогу на 222 окрузі залишається нардеп Дмитро Андрієвський (фракція «БПП»), який неодноразово обирався від цього округу в ВР і знову балотується як самовисуванець. Його перемога оцінюється коефіцієнтом 1,57 (попередній 1,50).

Його головний конкурент – кандидат від «Слуги народу» Роман Грищук (художній керівник студії «Мамахохотала», продукція якої ротується на «НЛО ТБ», яке входить в медіа-групу Ігоря Коломойського) втрачає шанси – перемога оцінюються з коефіцієнтом 2,40 (попередній 2, 50).

На третьому місці – депутат Київради, ексголова Солом’янської РДА Максим Шкуро (фракція «Солідарність»). Його шанси на перемогу оцінюються з коефіцієнтом 13,00 (попередній 4,00).

Ще один депутат Київради – Володимир Назаренко (фракція ВО «Свобода»), який балотується тут від своєї політичної сили, – не має шансів на перемогу з коефіцієнтом 20,00 (попередній 13,0).

Колишній нардеп, експроректор НАУ, колишній заступник міністра освіти Максим Луцький («Опозиційна платформа – За життя») має коефіцієнт 15,00 (попередній 8.00).

Директор ПП «Клініка доктора Василевича» Володимир Василевич (самовисування) має коефіцієнт 20,00.

Букмекери додали ще одного кандидата – директора ТОВ НВП «Редут» Якима Клейменова («Сила і честь») з коефіцієнтом 15,00.

Невеликі зміни на 223 окрузі (Шевченківський район – центр, Лук’янівка). Головний претендент на перемогу – діючий нардеп від цього округу Юрій Левченко (позафракційний) – його шанси на перемогу трохи знизилися і оцінюються коефіцієнтом 2,30 (попередній 2,10).

Його новим конкурентом на цьому тижні стала директор і голова наглядової ради Гданської суднобудівної верфі (Польща) Людмила Буймистер («Слуга Народу») має коефіцієнт 2,50 (попередній 3,50). З огляду на те, що Гданська суднобудівна верф належить «Індустріальному союзу Донбасу» («ІСД») нардепа Сергія Тарути (№2 у списку ВО «Батьківщина»), Буймистер вважають людиною цього нардепа-олігарха.

Народний депутат Вікторія Пташник (позафракційний, була обрана за списком «Об’єднання «Самопоміч», висунута «Голосом») має коефіцієнт 4,00 (попередній 3,50).

Колишній мер Києва, голова фракції «Єдність» в Київраді Олександр Омельченко («Єдність») має коефіцієнт 6.00.

Член Громадської ради при Національному агентстві з попередження корупції (НАПКА) Павло Аніськовіч ( «Громадянська позиція») має коефіцієнт 7.00.

Ігор Бєлов («Радикальна партія Олега Ляшка») – без шансів, коефіцієнт 8.00.

Невеликі зміни внесені до ставок по 94 округу (Васильків, Обухів і відповідні райони Київської обл.). Як і раніше, головний претендент – Олександр Дубінський – продюсер та ведучий каналу «1 + 1». Його шанси на перемогу стали ще вище і оцінюються з коефіцієнтом 1,20 (попередній 1,22).

Перемога ще двох кандидатів малоймовірна: шанси нардепа і близького соратника Петра Порошенка Ігоря Кононенко, який давно підгортає 94 округ, дуже примарні і оцінюються з коефіцієнтом 5,00, а Ігор Мосійчук (Самовисування) – колишній член «Радикальної партії Олега Ляшка» – без шансів – коефіцієнт 12,00 (попередній 10,00).

*За матеріалами http://kievvlast.com.ua.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про голову виборчкому, що прийшов на дільницю напідпитку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також