Бородянські рятувальники провели рейд: безпека на воді

 

Небезпечний відпочинок біля води: бородянські рятувальники проводять заходи щодо запобігання загибелі людей на водоймах

Для більшості людей літрній відпочинок на воді асоціюється із задоволенням, адже це риболовля, купання та засмага. Але на жаль, статистика невтішна: з настанням купального сезону збільшується кількість нещасних випадків на водоймах Київщини.

Співробітники Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області щодня стикаються із моторошними подіями на річках та озерах. Більш того, в розпал купального сезону кількість потонулих за тиждень може становити декілька десятків. Не дивлячись на це, люди продовжують вирушати до місцевих ставків, які часто не пристосовані для купання. Також проблемою є нехтування заборонами. Нещастя може трапитися навіть з тим, хто прекрасно плаває, тож не дивно, що утоплення займає третій рядок у рейтингу основних причин загибелі людей від ненавмисних травм у світі.

З метою реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Бородянського району 23 липня інспекторський склад Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області провів профілактичні рейди по водних об’єктах та популірних місцях відпочинку поблизу водойм. В першу чергу пішли туди, де були факти загибелі у попередні роки.

Бородянські рятувальники наживо проводили інструктажі щодо «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» із відпочиваючими (як дорослими, так і дітьми) та розповсюдили пам’ятки із зазначенням правил порятунку потопаючого та про небезпеку на воді.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також