Бориспільчан турбує безпека, довкілля та охорона здоров’я

У місті Бориспіль (Київська область) з 24 вересня по 15 жовтня проводилось соціологічне дослідження з метою вивчення суспільної думки щодо напрямків розвитку міста та визначення  потреб містян.

Про це депутатам Бориспільської міськради розповіла експерт  з місцевого розвитку Ольга Омельчук, яка допомагає Борисполю у створенні Стратегії розвитку міста. Найбільше мешканці Борисполя турбуються про безпечні умови проживання у місті,  екологію та охорону здоров’я, найменше – про демографічний стан, участь громади у владі та зайнятість населення. Більшість опитуваних хочуть бачити Бориспіль чистим, безпечним та зеленим. Серед найбільших потреб містян – можливість занять спортом, чистота вулиць, заходи безпеки та можливість відпочинку, а серед цінностей – безпека та фізичне здоров’я, сприятлива екологія, привабливе обличчя міста, зручне пересування та творчий розвиток дітей. Участь в опитуванні взяли 703 особи віком від 12 до 82 років, серед яких чоловіки становлять 33% ,  жінки – 67%.  Середній вік респондентів – 37 років.

Експерт також інформувала депутатів щодо заходів, які вже проведені та плануються провести в рамках формування Стратегії розвитку міста, зокрема, повідомила про результати І Стратегічної сесії, що відбулася 19 жовтня. Експерт закликала депутатів  активніше долучатися до участі у таких консультаціях, надавати свої ідеї та пропозиції до Стратегії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також