Білу Церкву відвідали представники норвезького проекту пробації

У Білій Церкві (Білоцерківський район, Київська область) відбувся круглий стіл за участі представників проекту NORLAU.

Про це повідомляє офіційний сайт Білоцерківської міської ради. Проект впроваджується в рамках реформи пенітенціарної служби.  В Білій Церкві було проведено ряд зустрічей із фахівцями з Норвегії, чия система пробації вважається однією з найкращих в Європі. Мета проекту – покращення системи кримінальної юстиції України,  розвиток ефективної системи підтримки суб’єктів пробації, розширеного застосування покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, впровадженню електронного моніторингу.

Для розміщення Центру Пробації у Білій Церкві було надано в оренду комунальне приміщення на вул. Шолом-Алейхема, 27, яке розташоване в центральній частині міста, має зручну транспортну розв’язку, до нього під’єднані всі необхідні комунікації. В рамках проекту в місті здійснюється робота, спрямована на запобігання негативних соціальних явищ: позбавлення батьківських прав, насильство в сім’ї тощо.

Під час зустрічі також було розглянуто налагодження співпраці міської влади з Білоцерківським міськрайонним відділом Філії Державної установи «Центр пробації» у Києві.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Білій Церкві впроваджують проект пробації.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також