Аеропорт «Біла Церква» готується до прийому лоукостів

 

В аеропорту «Біла Церква» планують приймати лоукост-рейси

Станом на сьогодні на території аеропорту вже виконано роботи з планування інфраструктури, що дозволить приймати та відправляти рейси лоукост-перевізників. БілаЦерква виграла змагання за право прийому міжнародних та внутрішніх рейсів у Гостомеля з його летовищем за рахунок двополосної траси, що йде до Києва: не дивлячись на те, що відстань до столиці більша, швидкість пересування по маршруту більша, та й в цілому стан дорожнього покриття кращий.

– Що стосується Білій Церкві – то цей варіант досить цікавий. Хоча саме місто і аеродром знаходяться на більшій відстані від Києва, ніж Гостомель, але потрібно брати до уваги, що від Києва до Білої Церкви йде швидкісна дорога першої категорії – тобто, це частково 6 смуг руху, частково 4 смуги, розділені потоки, дозволена швидкість 110 км на годину. В цьому році буде закінчено капітальний ремонт цієї дороги, тобто її якість істотно підвищиться. І, відповідно, час, який люди будуть витрачати на поїздку від Києва до Білої Церкви, скоротиться, – заявив Олександр Кава,екс-заступник міністра інфраструктури України.

Більш того, він нагадав, що трохи згодом для того, щоб доїхати до аеропорту «Біла Церква», пасажирам навіть не доведеться заїжджати в саме місто.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також