Громада села Піщана приєднається до Білої Церкви

 

На адресу Білоцерківської міської ради та міського голови Геннадія Дикого надійшов лист від Піщанської сільської ради щодо наміру громади села Піщана об’єднатися з громадою міста Біла Церква.

Про це доповів керуючий справами виконкому Сергій Постівий на пленарному засіданні 55 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання, яке відбулося 30 серпня.

Міський голова Геннадій Дикий висловив вдячність сільському голові, громаді с.Піщана, а також депутатам та відмітив, що це європейська та світова практика, коли навколо міст, де проживає понад 100 тис.жителів, утворюються агломерації, адже жителі сіл їдуть до міста на роботу, діти користуються освітніми навчальними закладами міста, а містяни їдуть до сіл відпочивати тощо.

У результаті розгляду процедурне рішення «Про погодження намірів про приєднання територіальної громади Піщанської сільської ради до територіальної громади міста Біла Церква» було підтримано депутатами Білоцерківської міської ради одноголосно.

«Це об’єднання дасть поштовх для розвитку територіальним громадам як міста Біла Церква, так і села Піщана, і в цілому – Білоцерківській об’єднаній територіальній громаді», – наголосив міський голова Геннадій Дикий.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також