400 киян зацікавилися способом оплати ЖКП онлайн

За 3,5 місяці 243 киянина навчилися заносити показання лічильників та сплачувати рахунки онлайн

Таку ініціативу запропонував у цьому році комунальний концерн «Центр комунального сервісу». Більшість так званих учнів є людьми старшого (похилого) віку. Вони скористалися чудовою можливістю, аби в майбутньому не витрачати час на черги при оплаті комунальних рахунків.

В. о. генерального директора центру Андрій Щербина наголошує, що сьогодні є всі умови вчасно сплачувати рахунки та не нервувати у чергах по відділенням банків. Робітники Центру прагнуть допомогти киянам, і їм це вдається. Є люди, які поки що необізнані у комп’ютерних технологіях, але не все так пагано та страшно, отже кожен може засвоїти цю науку.

Ті з киян, які вже пройшли навчання, задоволені та рекомендують його своїм знайомим. Економія часу у третьому тисячолітті є однією з постійних потреб. На сьогодні заняття відвідали вже 243 особи, а на найближчий час зареєструвалися ще 150 киян.

В программу навчання входить детальна інструкція по користуванню інтернет-сервісами всіх постачальників житлово-комунальних послуг та практичне заняття, завдяки якому користувачі мають можливість зареєструватися, передати показання квартирних приладів обліку і оплатити комунальні послуги через особистий кабінет без комісії при допомоги «Картки киянина».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також