21-24 вересня перекриватимуть центр Києва

Через Всеукраїнське свято подяки центр Києва перекриють

З 21:00 21 вересня до 06:00 24 вересня буде заборонено рух всіх видів транспорту по Хрещатику від перетину з вул. Хмельницького до перетину з Алеєю Героїв Небесної Сотні. Обмеження вводиться в зв’язку з проведенням 23 вересня на Хрещатику Всеукраїнського свята подяки.

Про це стало відомо з розпорядження Київської міськдержадміністрації (КМДА) № 1656 від 11 вересня 2018 року. Відповідно до документа, організатором свята виступила Рада євангельських протестантських церков України.

Організатор повинен забезпечити дотримання правил благоустрою, розробити і узгодити з відповідними органами схеми організації дорожнього руху на час проведення заходу, встановити мобільні туалети, урни та організувати вивезення сміття.

У документі зазначено, що Управління патрульної поліції Києва і ГУ Нацполіціі в Києві повинні забезпечити супровід колони учасників Всеукраїнського мотопробігу від пл. Перемоги до Хрещатика, який пройде в рамках заходу.

Також з 06:00 до 24:00 23 вересня буде обмежено рух транспорту двома крайніми правими смугами Хрещатика на ділянці від Бессарабської площі до вул. Хмельницького в напрямку руху до Європейської площі. Це пов’язано з необхідністю зупинки транспортних засобів з метою заїзду учасників заходу з обмеженою мобільністю.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також