14 лютого у Подільському районі пройде акція по здачі крові

Районна організація товариства Червоного Хреста проведе чергову акцію по здачі крові у День святого Валентина

Про це повідомляє прес-служба Подільської РДА.

Всі фахівці, що будуть задіяні у акціїї, мають високу кваліфікацію, а забір крові проводитимуть в умовах стерильності, як і потрібно. Важливо знати, що у процесі здачі крові кожного з донорів обстежують. Серед аналізів, що роблять, є група крові та резус-фактор, а також експрес-тести на ВІЛ та гепатити, АТЛ та сифіліс. При необхідності кожному видадуть довідку з результатами, але забрати її можна буде трохи пізніше у лабораторії на вул. Берлінського, 12, у Київському міському центрі крові.

Умови для донорів:

  • два дні вихідних (довідка) на роботі або ж на навчанні (для студентів), можна використовувати протягом року;
  • 73 гривні компенсації на харчування.

Всіх, хто бажає взяти участь в благородній справі, чекатимуть починаючи з 10 ранку та до 14 дня 14 лютого. Місце проведення акції: другий поверх будівлі Подільської райорганізації Червоного Хреста, Контрактова площа, 12. Для успішної здачі донорської крові (аби зареєструватися) потрібен паспорт та ІПН.

Довідка: донорська кров важлива, адже вона рятує життя та допомагає людям у складних ситуаціях. Її використовують під час операцій та при онкологічних захворюваннях, після ДТП та у пологах. Одна порція крові може використовуватися для п’яти-шести пацієнтів, тобто, один донор може врятувати 5-6 життів.

Якщо у вас залишилися запитання, зателефонуйте: 425-50-27, 425-45-17.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також