Завод Plank Electrotechnic відкриють у Білій Церкві

 

Завод з виробництва електроустановочних систем Plank Electrotechnic, що входить до складу конгломерату UFuture Investment Group підприємця Василя Хмельницького, восени поточного року почне роботу на території індустріального парку (ІП) «Біла Церква».

Згідно з інформацією на сайті UFuture, завод Plank Electrotechnic, який буде виробляти електрофурнітуру та інші електротехнічні вироби, в середньому планує випускати 4,6 млн од. продукції в рік. На першому етапі передбачається створити 50 робочих місць, в подальшому з розвитком кластера – до 300.

Ринок електрофурнітури в Україні компанія оцінює в 500 млн грн. на рік, при цьому відзначаючи, що українська продукція буде мати конкурентну вартість при високій якості.

На сайті UFuture також зазначається, що запуск зазначеного заводу фактично стане початком роботи кластера Plank, що об’єднує підприємства різних галузей з використанням у виробничому процесі високотехнологічних полімерів і композитів.

Підприємства кластера стануть першими виробничими потужностями на території ВП «Біла Церква». Вони будуть спеціалізуватися на випуску продукції електротехнічного, будівельного і машинобудівного напрямків.

– Наші найближчі плани – в цьому році почати три-чотири заводи і протягом трьох-чотирьох років побудувати 20 заводів, – повідомляє В.Хмельницький.

У квітні 2018 року Мінекономрозвитку включив ІП «Біла Церква» до реєстру індустріальних парків.

Площа земельної ділянки парку становить 24,1419 га. Заявлений термін функціонування – 50 років. Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності будуть машинобудування і металообробка, легка і харчова промисловість, деревообробка та меблева промисловість.

У жовтні 2017 року В. Хмельницький об’єднав свої бізнес-проекти та соціальні ініціативи під брендом UFuture Investment Group, до складу якої увійшла одна з найбільших девелоперських Компнія UDP, а також бізнеси В. Хмельницького в таких напрямках, як UDP Renewables, ІП «Біла Церква», інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також