З 12 травня в Києві почнеться відключення гарячої води

 

З 12 травня в Києві почнеться проведення гідравлічних випробувань тепломереж, які перенесли через карантин.

Ми повинні були почати тестування мереж ще на початку квітня, відразу після завершення опалювального сезону. Однак, з огляду на карантин і перебування багатьох людей вдома або на дистанційному режимі роботи, місто прийняло рішення відстрочити їх проведення. З огляду на перший етап ослаблення карантину і необхідність повноцінної технічної підготовки мереж, ми починаємо процес гідравлічних випробувань, – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Проведення гідравлічних випробувань заплановано в усіх районах столиці для того, щоб перевірити теплові мережі на міцність і уникнути підвищеної аварійності під час старту опалювального сезону. Це значно знижує аварійність і в опалювальний період.

Випробування будуть проводити поетапно в кожній зоні всіх теплоджерел – відповідно до затвердженого графіка. Передбачено, що на кожній окремій ділянці гідравлічні випробування триватимуть близько двох тижнів. На даний час відповідні теплові пункти відключати, а подача гарячого водопостачання тимчасово припинятися.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві збудують фонтан із скульптурою Архистратига Михаїла.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також