ЄБРР компенсує киянам 35% вартості енергоефективних газових котлів

 

У Києві продовжує свою роботу програма «Моє тепло» від ПАТ «Київгаз»

В її рамках в оселях киян встановлюються енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення. Кожен учасник програми може отримати від банку 35% компенсацію на нове обладнання. Відзначається також, що в рамках програми споживачі можуть придбати газові котли (Bosch, Feroli, Ariston) і супроводжуючі матеріали з гарантованою компенсацією 35% вартості обладнання від Європейського банку Реконструкції та Розвитку.

– Тільки у нас ви зможете замовити сертифіковане обладнання та професійно його змонтувати. Більш того, сучасні енергоефективні газові котли мають значно більш високий ККД, що, безумовно вплине на зменшення споживання природного газу, – відзначили в ПАТ «Київгаз».

Програма «Моє тепло» реалізується за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Її метою є підвищення енергоефективності приміщень киян і підтримка їх участі в програмі IQ energy Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

– Наша команда буде супроводжувати всі етапи співпраці: від проектування до пуску газу. Вигідні кредитні умови надає OTP-банк , – відзначили в прес-службі компанії.

Нагадаємо також, раніше KV вже писала про те, що взяти участь у програмі кияни можуть, оформивши спочатку заявку і надавши необхідні документи. Фахівці ПАТ «Київгаз» проведуть технічні виміри і обговорять з абонентом-учасником програми доцільні варіанти обладнання та монтажу.

Ознайомитися з кошторисом на обладнання, списком матеріалів і робіт, укласти комплексний договір з ПАТ «Київгаз», отримати рахунок-фактуру можна буде вже через кілька днів в Єдиному Вікні ПАТ «Київгаз». В цей же день можна звернутися в банк і укласти кредитний договір з правом дострокового погашення.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також