В Бориспіль виконала рейси китайська авіакомпанія Hainan Airlines

Сьогодні, 22 вересня, в аеропорту Бориспіль о 20:20 приземлився літак однієї з кращих авіакомпаній світу

Як пише ЦТС, рейс HU715 був виконаний до Києва з міста Хайкоу, що на острові Хайнань.  Зворотній рейс, згідно з розкладом столичного аеропорту, буде відправлений о 22:20. Там же зазначено, що рейс виконаний спільно авіакомпаніями Hainan Airlines і Northern Air Cargo.

У довідковій службі аеропорту не сказали, чи є цей рейс регулярним, але повідомили, що представництва китайської компанії в аеропорту поки немає і про її рейсах інформація від керівництва не надходила.

Разом з тим, за даними сервісу flightaware, це вже другий політ, виконаний Hainan Airlines між Хайкоу і Києвом. Перший був здійснений в минулу суботу, 15 вересня. В обох випадках рейси виконувалися на Airbus A330.

Відзначимо, що на сайті JoinUp зазначено, що туроператор з 27 намір возити туристів на Хайнань за допомогою авіакомпанії SkyUp. Але у флоті останньої поки лише два повітряних судна, а третє очікують отримати якраз до кінця вересня. Можливо саме зазначений туроператор буде здійснювати перевезення українських туристів на китайський курортний острів у співпраці з Hainan Airlines і сьогоднішній рейс є тестовим.

Нагадаємо також, що раніше повідомлялося, що МАУ запустить чартерні рейси на Хайнань у співпраці з туроператорами GTO і JoinUp.

Hainan Airlines в цьому році, як і в 2017-м, увійшла в топ-10 кращих авіакомпаній світу рейтингу Skytrax.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також