«Укравтодор» хоче землю у Києві для відразу п’яти нових розв’язок

 

Державне агентство автомобільних доріг України побудує ще п’ять під’їзних до столиці транспортних розв’язок

Як повідомили в прес-службі компанії. Фінансування всіх проектів забезпечать Європейський інвестбанк, а також Євробанк реконструкції та розвитку. Перш за все, таке будівництво почнеться на трасі М06. Розв’язка з’явиться на повороті до житлового масиву «Чайка».

Крім проектування і будівництва Чайкінського розв’язки, «Укравтодор» обіцяє на цій же трасі будівництво біля села Білогородка та села Стоянка. Нові аналогічні проекти будуть реалізовані і на трасі М05 під Бояркою та Чабанами. Тендери на будівництво вже були проведені.

Чайкінська розв’язка, за даними компанії, повинна з’явитися якомога раніше в зв’язку з аварійністю ділянки і пов’язаних з цим регулярних основних ДТП. Зокрема, за 2017-2018 рік на ділянці сталося 26 аварій, вісім з яких закінчилися смертельним результатом. Однак для початку будівельних робіт влади Києва попередньо повинні виділити 3,6 гектара землі з підвідомчих «Київзеленбуду» територій.

У той же час комісія ради з екології та транспорту КМДА відмовилися від видачі відповідних документів. Таким чином, реалізація проекту з пройденними торги і наявністю джерел фінансування, зупинилася. «Укравтодор» зажадав повторного розгляду питання і прийняття позитивних рішень. У разі отримання дозволу роботи можуть бути розпочаті вже в цьому році.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також