У Києві шукають місце під посадку 60 дерев-платанів

Компанія Cooper & Hunter шукає місце в Києві для посадки 60 платанів. У «Київзеленбуді» допомогти поки не змогли.

У свою чергу Центр альтернативного озеленення Києва взявся посприяти в пошуках місця для висадки дерев. Про це стало відомо з повідомлення засновника Центру альтернативного озеленення Києва Романа Любека у соцмережі Facebook.

«Вчора зустрічався з представниками Cooper & Hunter. У них виникла стандартна проблема: хочуть висадити дерева, звернулися до «Київзеленбуду», а там поки не змогли нічим допомогти… Причина, мені здається так, може полягати в стандартах використовуваного зеленбудівцями посадкового матеріалу. Діаметр, товщина, висота штамба тут інакші. Шикарні платани, клени, липи висотою 2-3 метри і з відмінною кореневою системою і гарантованої приживлюваністю тим стандартам не відповідають. А ті саджанці, які вписуються, коштують стільки, що про масову висадку дерев говорити не доводиться», – йдеться в повідомленні.

Центр альтернативного озеленення Києва зазвичай звертається в першу чергу до представників освітніх установ: у дитячі будинки, інтернати, пансіонати тощо. Якщо там знаходиться місце для висадки таких дерев, домовленості досягають швидко.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про заплановані передсезонні роботи столичних комунальників.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також