У Києві на благоустрій та ремонт паркових зон витратять майже 25 мільйонів

    -

Новини Києва

«Київзеленбуд» оголосив ряд тендерів на ремонт та благоустрій столичних парків. Загальна сума всіх робіт – понад 24 млн грн.

Капітальний ремонт дитячого майданчика в парку «Позняки» обійдеться в 1 млн 919 тис. 242 грн. На ігровому майданчику покладуть гумове покриття, встановлять подвійні гойдалки, карусель, гойдалку-балансир, ігровий будинок-альтанку, гойдалки на пружині, ігрові комплекси, пісочницю, лавочки та урни. Підрядник також посіє газони і висадить 475 кущів для живоплоту. Ремонтні роботи будуть завершені до 31 грудня 2019 р.

Для збереження зелених насаджень у парку на Русанівській набережній облаштують поливально-зрошувальну мережу. КП «Київзеленбуд», яке виступає замовником проекту, витратить на всі роботи 13 млн 729 тис. 560 грн. Так, на території парку планується побудувати нову насосну станцію, прокласти водопровідні труби, встановити насоси, фільтри для очищення води і зрошувачі для поливу. Крім цього, будуть виконані роботи з облаштування території: підрядник укладе асфальт і тротуарну плитку, посіє газони, встановить паркан і хвіртки. Всі роботи будуть завершені до 31 грудня 2020 р.

Облаштування скверу на просп. Голосіївському, 114 (корпус 2) обійдеться «Київзеленбуду» у 2 млн 55 тис. 254 грн. Підрядник повинен буде викорчувати старі пні, укласти тротуарну плитку, встановити бордюр, поставити 6 лавок та 6 урн. На дитячому майданчику встановлять гойдалку-балансир, на території футбольного майданчика покладуть гумове покриття і встановлять футбольні ворота, на баскетбольному майданчику встановлять щити, кільця і ​​сітки. Спортмайданчик також облаштують різними вуличними тренажерами. Крім цього, підрядник посіє газони і висадить 200 кущів спіреї для живоплоту. Всі роботи будуть завершені до 31 грудня 2019 р.

На капітальний ремонт скверу ім. Гонти «Київзеленбуд» готовий виділити 7 млн 57 тис. 656 грн. У парку покладуть нову тротуарну плитку, на дитячих, баскетбольних і гімнастичних майданчиках покладуть гумове покриття. Майданчик для вигулу собак покриють піском і захистять парканом. Крім цього, в парку встановлять спортивний та гімнастичний комплекси, а також відремонтують і пофарбують дерев’яні елементи ігрових майданчиків. Озеленення скверу також входить до переліку завдань: підрядник посіє газони, висадить квіти, кущі бирючини і ялівцю, саджанці вишні, ялинки, туї та інших дерев. Ремонт скверу планується завершити до кінця поточного року.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про озеленення столичного Печерська.

Коментарі

    Avatar for Editor

    АНАТОЛИЙ ШАНДУРСКИЙ.

    Из сообщений интернета мне известно, что при ремонте “Парка партизанской славы” украдено 10 млн.грн, а на реконструкцию парковой зоны на Троещине от универсама “Фестивальный” до ул.Сабурова (150 м.) украдено 200.000 гр.Хотелось бы знать, на благоустройстве каких парков будет крадена остальная сумма. Жду ответа с неослабным вниманием.

Залиште коментар

Читайте також