У Києві з’являться сім нових ТРЦ

Впродовж поточного року у Києві буде відкрито сім нових торговельно-розважальних комплексів загальною площею понад 700 тисяч квадратних метрів.

Про це повідомляє Українська асоціація рітейлерів на своєму сайті.

Retroville

Місцезнаходження: Київ, пр. Правди, 47

Орендопридатна площа: 80 718 кв. м

Девелопер: Мартін/Stolitsa Group

Заявлений термін введення в експлуатацію: квітень 2020 року

ТРЦ і БЦ Retroville, споруджуваний в густонаселеному житловому масиві Виноградар у Києві, повинен стати одним з найбільших торговельних об’єктів, побудованих в Україні в поточному році. Його загальна площа складе майже 120 000 кв. м, а торгова – близько 80 000 кв. м. Поруч з ТРЦ буде облаштована парковка на 3245 машиномісць, а також івент-зона під відкритим небом на 4000 кв. м, де планують проводити активності різного формату – від ярмарків і фестивалів до льодової арени в зимовий час.

Respublika

Місцезнаходження: Київ, вул. Кільцева дорога, 1А

Орендопридатна площа: 135 000 кв. м

Девелопер: Солтекс Капітал

Заявлений термін введення в експлуатацію: IV квартал 2020 року

ТРЦ Respublika – один з найбільш скандальних об’єктів торговельної нерухомості в Україні. Проект загальною площею близько 300 000 кв. м повинен був відкритися ще в 2014 році, проте терміни його реалізації постійно переносилися, а в 2015-му, коли його готовність становила понад 80%, будівництво і зовсім було зупинено. Реалізацією проекту займалася компанія Мегаполісжитлобуд, яку пов’язують з українським олігархом Дмитром Фірташем. Однак після банкрутства банку Надра, що належав бізнесменові, корпоративні права на об’єкт перейшли до Нацбанку.

Ocean Mall

Місцезнаходження: Київ, вул. Антоновича

Орендопридатна площа: 84 000 кв. м

Девелопер: Mandarin Plaza

Заявлений термін введення в експлуатацію: 2020 рік

Столичний Ocean Mall повинен стати третім торговельним об’єктом в мережі мегамолів українського девелопера Вагіфа Алієва. Спочатку введення ТРЦ в експлуатацію планувалося в кінці 2018-го, потім було перенесено на літо 2019 року, а тепер на 2020-й. Через постійне перенесення термінів відкриття шведський меблевий гігант IKEA був змушений коригувати плани виходу в Україну. Якщо спочатку рітейлер мав намір відкрити перший магазин в країні саме в Ocean Mall, то пізніше повідомив про плани спочатку запустити e-commerce, а вже потім – фізичний роздріб.

ТРЦ Rive Gauche (II черга)  


Місцезнаходження: Київ, вул. Здолбунівська, 17

Орендопридатна площа: 77 300 кв. м.

Девелопер: Ceetrus Ukraine

Заявлений термін введення в експлуатацію: III квартал 2020 року

Rive Gauche – один з небагатьох торгових центрів в Україні, будівництвом якого займається компанія з іноземним капіталом. Компанія Ceetrus Ukraine (до 2018-го Immochan) – підрозділ однойменного французького девелопера, присутнього в 10 країнах світу. Один з її проектів – столичний ТРЦ Rive Gauche в Києві. Перша фаза об’єкту загальною площею близько 30 000 кв. м була запущена навесні 2018-го, а головним якорем ТРЦ (15 000 кв. м) виступив гіпермаркет Ашан.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

ТРЦ Нікольський

Місцезнаходження: Харків, вул. Пушкінська, 1

Орендопридатна площа: 52 000

Девелопер: Budhouse Group

Заявлений термін введення в експлуатацію: 2020 рік

Найбільшим регіональним об’єктом, заявленим до введення в експлуатацію в 2020 році, є харківський ТРЦ Нікольський, що будується девелоперською компанією Budhouse Group. Активна фаза будівництва ТРЦ загальною площею 104 000 кв. м повинна відновитися в поточному році. Раніше операційний директор Budhouse Group Максим Гаврюшин заявляв, що компанія знаходиться на завершальному етапі переговорів з інвестором, готовим профінансувати добудову об’єкта.

ТРЦ Апрель (II черга)      

Місцезнаходження: Київ, пр-т Л. Курбаса, 20

Орендопридатна площа: 53 420 кв. м

Девелопер: Kyivproekt Development

Заявлений термін введення в експлуатацію: 2020 рік

Ще один український ТРЦ, відкриття якого переноситься з року в рік – це друга черга ТРЦ Апрель. Перша фаза проекту орендною площею майже 6000 кв. м була введена в експлуатацію в 2014 році, а її якірними операторами виступили ресторан МсDonald’s, супермаркет Billa і магазин товарів для дому JYSK. Друга черга повинна стати набагато більш масштабною. Згідно з інформацією на сайті девелопера, загальна площа другої черги перевищить 105 000 кв. м, а торгова – 53 400 кв. м.

ТРЦ New Ray


Місцезнаходження: Київ, вул. Драйзера, 21

Орендопридатна площа: 34 500

Девелопер: Build Commerce Group

Заявлений термін введення в експлуатацію: 2020 рік

Торгово-розважальний центр New Ray, який будується в столичному житловому масиві Троєщина, реалізується компанією Build Commerce Group. Її власником виступає Олег Кирилов – один з інвесторів іншого столичного ТРЦ – New Way. Спочатку відкриття об’єкта було заплановано на третій квартал 2019 року, а пізніше перенесено на 2020-й.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що ТРЦ Ocean Plaza у Києві відновив роботу.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також