У Києві перевірять усі паркувальні майданчики

У Києві планують провести детальний та публічний аудит КП «Київтранспарксервіс» і всіх паркувальних майданчиків. Про це повідомив радник мера столиці Максим Бахматов на круглому столі на тему паркування в Київській міській раді, пише «Хмарочос».

Необхідність аудиту викликана неефективною діяльністю КП «Київтранспарксервіс». Зокрема, КП провело 279 аукціонів на парковки, з них лише 87 завершилися укладенням договору. Ще 106 аукціонів зірвалися через відсутність пропозицій, 24 не відбулися через дискваліфікацію учасників або через відмову переможця торгів від підписання договору.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Крім того, Бахматов вказав на нереалістичність задекларованих прибутків підприємства. Зокрема, на твердження про те, що на одній парковці на 300 автівок на ВДНГ заробляли 10% всіх прибутків «Київтранспарксервіса».

Депутат Київради Михайло Буділов розповів, що в столиці надходження від паркування до бюджету в 30 разів менше, ніж у Варшаві.

Також на круглому столі заявили, на схемах, затверджених КП «Київтранспарксервіс», кількість паркомісць не відповідає реальності за жодною з адрес і може бути занижена у два-три рази.

Фото: auto.24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві з’явилося «Місто скла».

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також