У Києві з парку «Совки» прибрали недобудовану велосипедну доріжку

У 2018 році доріжку в сосновому лісі урочища «Совки» презентував особисто мер Києва Віталій Кличко. Причиною ліквідації проїжджої частини для велосипедистів стала низька якість покриття.

Побудовану частину доріжки по периметру парку переобладнують під пішохідну прогулянкову алею. Про це розповіли на сторінці «Київ – велосипедне місто» у Facebook.

Згідно з проектом капітального ремонту парку, по периметру зеленої зони повинна була йти двостороння велосипедна доріжка з фібробетону шириною два метри та загальною довжиною два кілометри.

В ході реалізації будівельних робіт, які почалися в 2018 році, виявилося, що покриття велодоріжки низької якості, до того ж її довелося звузити, щоб зберегти зелені насадження. У зв’язку з цими обставинами місцева влада прийняла рішення зовсім відмовитися від веломаршруту. Побудовану доріжку по периметру парку переобладнують під пішохідну прогулянкову алею.

Міська влада відзначила, що це був перший досвід будівництва велосипедної доріжки з фібробетону у Києві. Всі помилки, які були виявлені в ході будівництва, вже враховані при реалізації велодоріжки в парку вздовж проспекту Ватутіна.


«Столичний регіон» також розповідав про погану ситуацію з лісами у Києво-Святошинському районі Київщини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також