У Києві в McDonald’s можна зібрати свій бургер

З 7 листопада у McDonald’s з’явилася нова послуга: можна змінювати рецептуру бургерів в ресторанах нового формату за допомогою терміналу

З березня 2018 року в столиці п’ять оновлених «McDonald’s». Сьогодні в закладах з’явилася нова послуга.

Щоб урізноманітнити смакову гаму, відвідувачі можуть виключати або додавати інгредієнти. Всього можна внести шість змін. Список добавок, які можна комбінувати: помідори, салат Айсберг, бекон, біфштекс, шматок сиру, цибуля, мариновані огірки і соуси. А якщо ви щось не любите, то з легкістю заберете інгредієнт з замовлення. Кожен клієнт за допомогою терміналу самообслуговування може вибирати добавки, все це вноситься у чек, а на кухні моментально відображаються на екрані замовлення.

Щоб все «експерименти» були смачними, при нововведенні враховували поєднання добавок. Людям не довелося самим розбиратися, як влаштовані термінали, для цього передбачена нова посада: експерт з гостинності. Співробітник допомагає в будь-якій дрібниці задля комфорту гостей. Також тепер замовлення виносять в зал. Для цього на терміналі висять номера, яким присвоюється замовлення. Не обов’язково підходити на касу, співробітники знаходять вас за номером і подають замовлення.

У Києві знаходяться п’ять ресторанів, де вже працює ця послуга. Відвідати McDonald’s нового формату можна за адресами:

  • вулиця Кільцева дорога, 14в;
  • проспект Курбаса, 19а;
  • проспект Бажана, 8;
  • вулиця Кирпи, 5а;
  • вулиця Київська, 2 (Софіївська Борщагівка).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також