У Білій Церкві визначили переможця конкурсу з дегазації полігону ТПВ

Конкурсна комісія визначила переможця конкурсу, щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Біла Церква (Київська область).

На конкурс свої пропозиції подало три підприємства: ТОВ  «КЛІАР ЕНЕРДЖІ», ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ», ТОВ «ЛНК». За оцінкою конкурсних пропозицій, найбільшу кількість балів, відповідно до методики оцінки, набрало Товариство з обмеженою відповідальністю «КЛІАР ЕНЕРДЖІ». Дане підприємство запропонувало кращі умови щодо впровадження системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів у Білій Церкві, тому його й було визначено переможцем.

Умовами передбачено реалізацію даного проекту впродовж року. Заступник міського голови Валерій Гнатюк наголосив, що для міста, насамперед, це екологічний проект, оскільки при завершені терміну функціонування полігону твердих побутових відходів  необхідно провести процедуру рекультивації, а перед цим, обов’язково – процедуру дегазації. Для вирішення даного питання був варіант виділення коштів з міського бюджету, або залучення приватних підприємств на конкурсних умовах. Реалізація проекту потребувала значних капіталовкладень, тому, було організовано такий конкурс.

«Основними критеріями оцінки, які були визначальними,  стали: найбільший відсоток за спільну діяльність, який запропонувало підприємство для сплати місту; можливість реєстрації підприємства, як суб’єкта господарювання в м.Біла Церква або наявність філії в нашому місті;  наявність на балансі у підприємства відповідного обладнання; термін реалізації проекту»,- зауважив Валерій Гнатюк.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також