Трамвайні колії на вул. Алма-Атинській: буде реконструкція

КП «Київпастранс» планує реконструювати трамвайні колії на вул. Алма-Атинській за 294 млн гривень

КП «Київпастранс» оголосило тендер на реконструкцію трамвайної лінії по вул. Алма-Атинській у Дніпровському районі столиці з очікуваною вартістю в 294,2 млн гривень. За ці гроші до кінця 2020 року планується, зокрема, реконструювати трамвайні колії, водовідводи, огорожу, замінити зупинки громадського транспорту і реконструювати зовнішнє освітлення.

Відповідно до технічних вимог, до 24 грудня 2020 року підрядник буде повинен демонтувати існуючі трамвайні колії і прокласти нові, покласти тротуарну плитку, облаштувати водовідведення і шляховий дренаж, змонтувати огорожу, перевлаштувати мережі побутової каналізації, облаштувати електропостачання диспетчерської, змонтувати контактну підвіску трамваїв. Також він повинен буде демонтувати існуючі зупинки і поставити нові, реконструювати зовнішнє освітлення.

Аукціон запланований на 23 жовтня 2018 року. Оскаржити умови тендера можна до 13 вересня, а подати пропозиції – до 17 вересня.

Відзначимо, що на вулиці Алма-Атинській включно з шляхопроводом через трамвайні колії зараз триває капремонт.

В кінці серпня депутат Київради Павло Тесленко передав заступнику голови Київської міськдержадміністрації Дмитру Давтяну і гендиректору КП «Київпастранс» Дмитру Левченку на розгляд звернення киян з проханням зробити на вулиці Алма-Атинській другу зупинку трамваїв №№ 23, 32, 33 «вул. Машиністовська» навпроти існуючої.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також