Тільки ти та твоя їжа: в Києві запрацювало перше в Україні IT-кафе

У Києві на ВДНГ запрацював перший поштомат з підігрівом їжі. Про це пише ain.ua.

Поштомат із двостороннім завантаженням розробили фахівці української IT-компанії OMNIC. Він автоматизує роботу вуличних закладів швидкого харчування. 

Працює це так: людина робить замовлення через термінал, оплачує його карткою або смартфоном. Далі співробітник кафе отримує повідомлення, готує, а за готовності – кладе замовлення в бокс зі свого боку. Клієнт отримує повідомлення та забирає замовлення. Кожний бокс обладнаний підігрівом, тож їжа залишається теплою.

Будь в курсі найцікавіших новин Києва та Київщини. Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Перше IT-кафе розташоване на території київського ВДНГ на базі простору OmniCampus. Поки що в ньому можна купити бургери, паніні та десерти. 

Як пояснюють розробники, технологія таких поштоматів їжі як мінімум у два рази підвищує швидкість обробки замовлень. Клієнтам не треба стояти в черзі, а співробітникам закладу – витрачати час на спілкування з відвідувачами.

До того ж, згідно з соціологічними дослідженнями, нове покоління вважає за краще отримувати послуги без контакту з людьми, наголосили в компанії.

Зараз OMNIC веде переговори про встановлення схожих пристроїв з великим українським ритейлом і декількома ритейлерами в США.

Фото: ain.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві з’явилися екоблокноти з перероблених паперових стаканчиків.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також