Столичний фунікулер закрили на техогляд до 23 серпня

Відсьогодні, 22 липня, і до 23 серпня фунікулер закривається на щорічний технічний огляд. За цей час буде проведено його плановий огляд та заміну деяких елементів.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби КП «Київпастранс».

«Нам необхідно провести плановий огляд і ремонт тягових двигунів, гальм, пантографів, механізмів дверей. Також плануємо оновити та замінити настили підлоги і стелі, засоби зв’язку», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в лютому 2019 року КП «Київпастранс» оголосило тендер на реставрацію з пристосуванням до умов сучасного використання будівлі київського фунікулера на вул. Петра Сагайдачного, 3. Очікувана вартість виконання робіт становить 60,7 млн ​​гривень. Реконструкція повинна бути закінчена в грудні 2020 року.

Раніше ми повідомляли, що в січні 2018 року в Київській міськдержадміністрації (КМДА) заявляли, що київський фунікулер планують закрити на реконструкцію з серпня 2018 по грудень 2019 року. Останній раз фунікулер ремонтували ще в 1984-му. Проєкт його реставрації роблять з травня 2017 року, а нові обіцяні вагони не закупили і з трьох спроб.

Зокрема, вагони київського фунікулера планували замінити ще минулого року. 5 лютого 2018 року КП «Київпастранс» оголосило тендер на закупівлю кабін фунікулера і обладнання до них. Очікувана вартість закупівлі становила 232,4 млн, гривень. Втім столичний мер Віталій Кличко і без оголошення переможця повідомив, що вагони буде поставляти австрійська компанія Doppelmayr. Натомість тендер так і не відбувся, а наступні повторні спроби також не були вдалими – було замало пропозицій.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про заплановану на два роки реконструкцію вулиці Кіото у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також