Шулявський міст: коли розпочнеться ремонт та як організують об’їзд

З настанням весни почалися активні роботи з підготовки до ремонту Шулявського мосту

Ще з вихідних робітники почали демонтаж розділової огорожі на проспекті Перемоги. Тут буде організовано об’їзд через прилеглі до проспекту Перемоги вулиці Нестерова та Гарматна. Світлофори для регулювання руху за новими схемами повісили ще кілька місяців тому.

Сам рух по Шулявському шляхопроводу буде перекрито починаючи з 15 березня (в ніч на 16 березня). Після цього шляхопровід почнуть поетапно демонтувати. Розпочнуть зі стовпів та дорожнього полотна, а потім доберуться і до самих прольотів.

Роботи з демонтажу займуть близько трьох місяців. Всього на глобальну реконструкцію багатостраждального шляхопроводу буде потрібно приблизно півтора року, отже роботи обіцяють завершити до кінця 2019.

Залишається неясним питання, як буде здійснюватися рух по самому проспекту під час демонтажу конструкцій. Ну і очевидно, що заторів і пробок в районі даної транспортної розв’язки не уникнути.

Нагадаємо, що ремонт Шулявського моста стартував з затримкою: спочатку почати його демнтувати планувалося навесні 2018 року. В ході реконструкції шляхопровід буде розширено, він отримає велодоріжки, а також будуть додані з’їзд та заїзд на міст з непарної сторони пр. Перемоги. Для цього доведеться знести цех заводу «Більшовик».


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, скільки квітів планують висадити на клумби Києва цьогоріч.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також