Public Lab перевірила якість води в Києві

 

Команда лабораторії Public Lab здійснила перевірку питної води в 10 районах столиці

Експерти в рамках дослідження також відповіли на запитання киян, чому вода в різних будинках Києва може відрізнятися на смак. Прес-служба лабораторії Public Lab повідомила, що якість питної води безпосередньо впливає на стан здоров’я киян і життєдіяльність всіх екосистем міста.

Перед тим, як потрапити в адміністративні райони Києва, вода з річок проходить повний цикл очищення на Деснянській водопровідній станції. У «Київводоканалі» здійснюють щоденний моніторинг якості води на 25 контрольних точках розподільчої водопровідної мережі Києва. Щотижня ця інформація публікується на офіційній сторінці компанії.

Експерти відзначили, що склад і властивості води в системах водопостачання повинні відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджених Міністерством охорони здоров’я України.

Розгорнуте дослідження якості столичної води проходило з усіх важливих нормативних показників. А саме: перевірялися кольоровість, каламутність, водневий показник рН, Перманганатна окислюваність, нітрати, загальна жорсткість, сухий залишок, вміст заліза і марганцю та ін.

Проби були взяті у всіх десяти районах столиці.

– Результати проб показали, що кияни можуть не хвилюватися про якість води і використовувати її для побутового споживання. За фізико-хімічними показниками вода в районах столиці майже не відрізняється. У столиці проби виявилися трохи кислими за показником рН, проте отриманий результат не впливає на здоров’я киян. Це пов’язано з особливостями річок, звідки вода надходить у водопровідній станції, – відзначили в лабораторії Public Lab.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також