Нового житлового комплексу у Відрадному не буде: просто чистять озеро

    -

Новини Києва

У київському парку «Відрадний» тривають роботи з розчистки та благоустрою озера. Про це повідомляється на сайті КО «Київзеленбуд».

Зокрема, в озері розчищають дно і капітально укріплюють береги.

За словами в. о. генерального директора «Київзеленбуду» Олексія Короля, це вимушені дії для порятунку водойми, а не підготовка до будівництва нового житлового комплексу, як вважає певна частина киян.

«Необхідність відновлення водного балансу і фактична ревіталізація озера – вимога часу і здорового глузду. Водойма – невід’ємна частина парку, на схилах якої знаходиться пам’ятка природи – історичний виток р. Либідь. До 2018 року рівень води невпинно зменшувався до критичних показників у 20 см. За результатами геологічних вишукувань прогноз був невтішний – до 2023 року води в озері б не було», – пояснив він.

На реалізацію проекту у 2019-му році з міського бюджету виділено 33,89 млн гривень, оплачено підрядній організації – більше 5,5 млн.

Наразі в озеро замиваються залізобетонні шпунтові палі – підпірні стінки для утримання схилів та відкосів, проводяться інші роботи.

Також обговорюється можливість влаштування пологого схилу для облаштування дитячої ковзанки у зимовий період – про це прохають місцеві жителі.

Фото: kievzelenbud.com


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що бульвар Лесі Українки в Києві відремонтують.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також