Новий пішохідний міст у серці Києва: коли відкриють та на що чекати киянам

Киянам повідомили деталі та дату відкриття столичного пішохідного мосту, що з’єднує Володимирську гірку з Аркою Дружби народів.

Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, пішохідний міст між Володимирською гіркою і Аркою Дружби народів буде відкритий до Дня Києва. Аналогічне повідомлення опублікував на своїй персональній сторінці у соцмережі Fасebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Чиновник повідомив про 210 метрів нових сучасних оглядових можливостей та зазначив, що робота зі створення нового видового простору ведеться будівельниками дуже активно. Також він повідомив, що пішохідний мостовий перехід Володимирська-Хрещатий – проект одного з кращих українських архітекторів А. Миргородського.

Відомо, що міст не просто забезпечить зручність та швидкість переходу з одного київського пагорба на інший, а також стане улюбленим туристичним місцем: підлогу оглядових майданчиків буде виконано зі скла, а також для велолюбителів буде передбачено велодоріжку. Раніше ЮНЕСКО заборонила будівництво споруди в історичній зоні Києва, давши розпорядження про припинення будівельних робіт. Однак роботи тривають, тому, наймовірніше, міст буде добудований вчасно.


Раніше «Столичний регіон» писав про капітальний ремонт в кінотеатрі «Лейпциг».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також