НОП: школи Бориспільщини готують до навчального року

 

У Бориспільському районі Київщини триває підготовка навчальних закладів до нового навчального року.

Капітальні та косметичні ремонти, а також реконструкції шкіл та садочків робляться із урахуванням вимог Нового Освітнього Простору. Одне з них – енергоефективність. Тому в навчальних закладах Бориспільщини було проведено заміну ламп розжарювання на сучасні енергозаощаджувальні ЛЕД. Зроблено це було коштом місцевого бюджету, з якого виділили 9 млн гривень.

Крім того, на 3 млн гривень (коштом освітньої субвенції) було придбано інтерактивні дошки та багатофункціональні пристрої для перших-других класів. Між закладами загальної середньої освіти Бориспільського району розподілено кошти у сумі 1,7 млн. грн. (90 %) субвенції з державного бюджету, яка буде використана відповідно до цільового спрямування: на закупівлю дидактичних матеріалів, придбання сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та для оплати відряджень у зв’язку з підвищенням кваліфікації вчителів.

Також кошти спрямовані на придбання меблів для Нової української школи, заміну газових котлів Гірської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  облаштування дитячих майданчиків закладів дошкільної освіти. Крім того, для підготовки закладів освіти до початку навчального року сільськими радами були виділені субвенції у сумі понад 6,0 млн. грн. Для придбання обладнання для Бориспільського інклюзивно-ресурсного центру виділено кошти у сумі 1 млн 362 тис. грн.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також