На Бородянщині змагались вальники лісу

 

На території ДП «Тетерівський лісгосп» (Бородянський район, Київська область) відбувся ХХІ Всеукраїнський конкурс вальників лісу і Х Всеукраїнський конкурс операторів гідроманіпуляторних машин.

Конкурс розпочався на урочистій ноті: спершу прозвучав Державний гімн України, після чого переможцями минулорічних змагань було надано право підняти прапор. Від Бородянського району з вітальним словом до учасників змагань та гостей звернулися т. в. о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко і голова районної ради Георгій Єрко. Вони відзначили, що Тетерівський держлісгосп є одним із кращих підприємств на Бородянщині, в чому, до речі, вже змогли переконатися і гості, що прибули сюди. Керівники району побажали учасникам змагань удачі, бути завжди, і зокрема, сьогодні на висоті, а тетерівських лісівникам, їх колегам – нових звершень на благо рідного краю і України в цілому. Привітав вальників лісу та операторів гідроманіпуляторних машин і голова Пісківської ОТГ Анатолій Рудніченко, побажавши їм удачі у напруженій боротьбі.

Наснаги учасникам змагань додали гості, які звернулися до них із теплими вітальними словами.

«Професія вальника лісу, як і оператора гідроманіпуляторних  машин, – відповідальна і шанована, – наголосив у своєму вітальному слові заступник голови Держлісагенства України Володимир Бондар, – тож гордіться нею і робіть усе можливе для зміцнення її престижу».

Він побажав усім учасникам змагань у черговий раз підтвердити свій професійний рівень, стати переможцями, принагідно подякувавши керівництву Тетерівського держлісгоспу в особі директора Дмитра Гоцуляка за високу організацію заходу.

Боротьба за вихід у «трійку» найкращих була і справді захоплюючою. Понад 30 учасників, серед яких були і юніори, змагалися за право називатися кращим. І все ж того дня удача посміхнулася Віталію Слюсарчуку, представнику компанії “Shtil”, який піднявся на найвищу сходинку змагань; друге місце посів Сергій Журавель із Рівненщини, на третьому місці Юрій Брожко із Житомирщини.

Серед юніорів переможцями стали: Євген Красніков із Сумщини, минулорічний лідер змагань, «срібло» дісталося Олександру Лозку із Житомирщини, а на третьому місці – Артур Савчук із Хмельниччини.

Найкращим оператор гідроманіпулятора став Валерій Гриженко з Чернівців, на другому місці – Сергій Пустовіт із Полтавщини, а завершує трійку переможців Василь Дроцюк із Івано-Франківщини.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також