На Теремках за 3 тижні повинні створити футбольне міні-поле за 1,9 млн гривень

Управління будівництва та архітектури Голосіївської РДА за 1,88 млн гривень замовило будівництво футбольного міні-поля в школі №269 на Теремках-1

Конкурс виграла компанія ТОВ «Грассер», яка раніше руконструювала НСК «Олімпійський». Зводити спортивний об’єкт повинні в прискореному режимі при будь-якій погоді, адже проект реалізовують в рамках громадського бюджету ще 2017 року, і якщо виділені на нього кошти не освоїти до новорічних курантів, використовувати їх вже буде неможливо.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 7 грудня 2018 року Управління будівництва та архітектури Голосіївської РДА уклало договір з ТОВ «Грассер» на будівництво сучасного футбольного міні-поля зі штучним покриттям у мікрорайоні Теремки-1. Вартість угоди склала 1,88 млн гривень.

Згідно з укладеною угодою, до кінця поточного року підрядник має виконати демонтажні і земляні роботи, після чого підготувати основу для майданчика площею 1,4 тис. кв. м і, власне, облаштувати саме штучне покриття. На завершальному етапі підрядник повинен встановити навколо міні-поля 154 м огорожі висотою 2 м.

Підрядник взяв на себе зобов’язання гарантувати якість своїх робіт протягом п’яти років від дня здачі її замовнику.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також