На Обухівщині діти вчаться в недоремонтоваваній школі

У селі Старі Безрадичі Обухівського району на Київщині ось уже півроку не можуть закінчити ремонт школи

Винним батьківський комітет і керівництво району вважають підрядну організацію ТОВ «КСТ-Інвест», яка всіляко затягує роботи. Заради вирішення нагальної проблем батьки учнів вийшли до Обухівської районної держадміністрації. Їхні вимоги прості та зрозумілі: розірвати договір з виконавцем ремонтних робіт.

«Тече дах, постійно мокрі стіни, вода тече під фундамент, де не зроблено правильно відмостку… Навіть те, що зроблено, вже дає тріщини. Батьки обурені, адже діти повинні сидіти в мокрих класах і дихати грибком, а це хвороби», – скаржиться голова батьківського комітету Старобезрадічевской загальноосвітньої школи I-III ступенів Тетяна Попович.

Виконуючий обов’язки голови райадміністрації Сергій Коваленко виправдовувався, що місцеве керівництво всіма силами намагалося вирішити це питання, але підрядник розпочав виконувати свої обов’язки тільки після звернення в прокуратуру. Батькам повідомили, що вна ремонт школи вже перерахували 1,7 млн ​​гривень, на 400 тис. з яких роботи не виконані.

«Відділ освіти, підлеглий райдержадміністрації, проплачував без підпису нашого комунального підприємства, яке має здійснювати технаблюденіе, кошти на цього підрядника», – повідомив голова Обухівської райради Костянтин Шушаков.

У свою чергу керівник «КСТ-Інвест» Тарас Дундо заявив, що почати ремонт йому заважав глава райради, оскільки не хотів підписувати документи.

За результатами імпровізованого мітингу було прийнято рішення про розірвання договору з підрядною організацією. наразі розпочато пошук будівельної компанії, яка нарешті закінчить ремонт в школі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також