Міжміські залізничні квитки на Київщині подорожчають

 «Південно-західна залізниця» (регіональна філія Укрзалізниці) обіцяє покращити умови міжміського залізничного сполучення у Київській області.

Відповідний меморандум вчора, 6 лютого, підписали голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та директор регіональної філії УЗ Григорій Бевз. Кроки, передбачені меморандумом, мають бути виконані до кінця поточного 2020 року.

Зокрема, КОДА обіцяла розв’язати питання відшкодування вартості пільгового проїзду та переглянути тарифи на міжміське пасажирське перевезення за умови значного покращення якості послуг залізничників.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Укрзалізниця, зі свого боку, зобов’язується зробити капітальний ремонт 5 електропоїздів та вагонів на загальну суму понад  433 млн грн. Також залізничники планують капітально відремонтувати пішохідні мости на станціях Вишневе та Васильків (Києво-Святошинський та Васильківський райони Київщини)  вартістю 8 млн грн. Також вони обіцяли  покращити стан пасажирських платформ і зупинок, провести освітлення на станціях та зупинних платформах у багатьох населених пунктах Київщини.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Інтерсіті між Києвом та Кривим Рогом курсуватиме щодня.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також