Міст Патона в Києві реконструюють за 5 млрд грн.

До кінця цього року в Києві оголосять результати обстеження стану об’єкту, після чого буде розроблено проект по відновленню конструкції

Про це повідомив в.о. заступника гендиректора з питань будівництва КК «Київавтодор» Павло Монастирний.

«Станом на листопад «Київавтодору» надано часткове обстеження конструкцій прогонових будов моста: головні балки, в’язі, опорні частини, оглядові проходи і обстеження металевих поперечних балок, залізобетонної плити проїжджої частини, тротуарних блоків, деформаційних швів і дорожнього покриття. Обстеження завершать до кінця поточного року», – розповів Монастирний.

Потім за результатами обстеження підготують технічне завдання на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції мосту.

«Але в зв’язку зі специфікою об’єкту проектування буде виконуватися в три стадії:  «ТЕО» (техніко-економічне обґрунтування), стадія «П» (проект) та стадія «Р» (робоча документація). Орієнтовна вартість реконструкції становить 5 млрд грн.», – додали в «Київавтодорі».

Відзначимо, в липні на нараді представників НАН України та КМДА було запропоновано провести комплексне обстеження мосту, а потім реконструкцію, яка за 65 років експлуатації проводилася один раз. А в кінці серпня мер Віталій Кличко з міського бюджету виділив 4 млн грн на обстеження аварійного моста.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також