Лікарню №3 у столиці планують відремонтувати

У Київській клінічній міській лікарні № 3 заплановано капремонт головного корпусу

На черзі у київських комунальників ремонт головного корпусу у столичній клінічній лікарні № 3. У кошторис увійшли нові вікна (енергозберігаючі) та багато іншого. Про такі плани повідомили в Київській міській державній адміністрації.

«Для поліпшення матеріально-технічної бази закладу,а також створення необхідного рівню комфортності умов для відвідувачів і якості надання медичних послуг у Київській міській клінічній лікарні № 3 на вулиці Петра Запорожця, 26 капітально відремонтують будівлі головного корпусу. Розпорядженням КМДА затверджено відповідний робочий проект», – йдеться в повідомленні на сайті столичної мерії в понеділок.

В інформації уточнюється, що під ремонтні роботи підпадає стаціонар і операційний блок. Буде виконано термосанацію, переплановано та переобладнано приймальні відділення.

Також наступного року, згідно з ще одним розпорядженням КМДА, буде проведено термосанацію будівель Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1, що розташована на вулиці Богатирській, 30 в Оболонському районі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також