Київ випередив Рим за кількістю камер стеження на 1000 мешканців міста

Київ увійшов до переліку 50 міст світу з найкращим покриттям камерами відеоспостереження. Індекс камер на 1000 жителів української столиці склав 2,10, а, наприклад, у Римі – 1,96 камер.

Про це повідомили на офіційному порталі Києва. Зокрема у повідомленні йдеться про те, що українська столиця посіла 49 місце у ТОП-50. Дослідження проводили на сайті comparitech.com, з нього можна побачити, що Київ випередив Рим та трохи не дотягнув до Кардіффа (Уельс, Великобританія).

Дослідження проводилося шляхом збору інформації стосовно кількості камер відеоспостереження у найбільш густонаселених містах з відкритих джерел. Насамперед враховувалися камери, якими користуються правоохоронні та інші державні структури.

За інформацією, яку надав директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, відеоспостереження Києва вирішує ряд завдань. Найважливішим є те, що відеокамери з можливістю розпізнавання осіб і номерних знаків допомагають розкривати злочини, а також знаходити людей. А техніка, яка визначає швидкість і напрямок руху транспорту, дозволяє приймати управлінські рішення щодо покращення трафіку.

Відзначається, що зараз система складається з 7000 камер, але їх кількість постійно зростає.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про оновлення системи освітлення у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також