Голова КОДА взяв участь у штабних тренуваннях на Васильківщині

Вчора, 28 листопада,  на 41км траси Київ – Одеса відбулось штабне тренування на тему «Мінімізація наслідків прогнозованих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов у осінньо-зимовий період 2018-2019 років».

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

У ході штабних тренувань було здійснено огляд більше 20-ти одиниць великогабаритної та буксирувальної техніки підрядних організацій: ТОВ “Автомагістраль Південь”, ТОВ”СпецКомплектПостач” та ПП”Дельта 2018″.

Огляд та перевірку готовності техніки, яка буде залучена до виконання робіт з розчищення траси Київ – Одеса та доріг місцевого значення, провів голова Київської ОДА Олександр Терещук. Є ряд скарг та зауважень щодо якості надання послуг компанії ТОВ” СпецКомплектПостач”, надання послуг даним підприємством викликало хвилю обурення та невдоволення у голови КОДА. ТОВ” СпецКомплектПостач” в свою чергу пообіцяли виправити ситуацію найближчим часом.

Приємно вразила якістю надання послуг та технікою ТОВ “Автомагістраль Південь”.

«Також було перевірено роботу мобільного пункту обігріву, обговорено питання з виконання заходів реагування на надзвичайні ситуації та виконання робіт із забезпечення безперебійного руху автотранспорту на автошляхах загального користування державного та місцевого значення на території Васильківщини», – відзначив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також