Відбулась 31 сесія Баришівської райради

 

Відбулось пленарне засідання тридцять першої сесії Баришівської районної ради VII скликання.

Насамперед, депутати розглянули підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року. Начальник управління фінансів Таміла Мойсієнко розповіла про виконання районного бюджету за перше півріччя. Вона зазначила, що за 6 місяців 2018 року до районного бюджету надійшло власних надходжень 32,7 млн грн (за відповідний період минулого року – 27,8 млн грн; ріст – 4,9 млн грн); додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров’я отримано 8,3 млн грн, що менше на 2,3 млн грн порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Заробітна плата за рахунок районного бюджету виросла на 6,1 млн грн (це – 27,3%), а власні надходження та розмір додаткових дотацій виросли лише на 2,6 млн грн. Окрім того, збільшилася частка заробітної плати в загальному розрізі фінансування до 82%, що означає зменшення фінансування з інших видатків порівняно з минулим роком.

Відповідно до поданих установами розрахунків незабезпеченість із виплати заробітної плати до кінця року становить 3,2 млн грн, у тому числі: освітянам – 1 млн 128,8 тис. грн, культпрацівникам – 547,8 тис. грн; фахівцям управління соцзахисту – 219,4 тис. грн, медикам вторинної ланки – 1 млн 323,4 тис. грн.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також