Фастівському району виділили понад 4 млн гривень: новій амбулаторії бути

В смт. Кожанка Фастівського району по вулиці Шевченка, 6, незабаром має розпочатися будівництво нової амбулаторії

На це з державного бюджету було виділено 4 млн 812 тис. гривень субвенції на розвиток сільської медицини. Про це стало відомо з рішення №01-21-VII Фастівського районного ради від 22.08.2018 року.

«У перспективі, в ході проведення децентралізації, Кожанка може стати центром громади, а тому тут повинні бути зосереджені всі головні соціальні установи, в тому числі і медичні», – розповів заступник голови Фастівської районної ради Володимир Куценко.

Так, депутати Фастівської районної ради на засіданні 21 позачергової сесії внесли зміни до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік.

Згідно з доповненням, до документа були додані пункти 13, 14, 15, які включають придбання спеціалізованого автомобіля для Кожанське АЗПСМ – 500 тис. гривень (держбюджет), будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт. Кожанка з орієнтовною сумою фінансування з держбюджету в 4 млн 812 тис. гривень. А також 700 тис. гривень з місцевого бюджету має піти на розробку ПКД та співфінансування будівництва амбулаторії. Термін виконання – до кінця 2018 року.

За даними системи Prozorro, виготовлення проектної документації та проведення експертизи кошторисної частини по об’єкту було завершено ще 14 вересня. Тендер в розмірі 100 тис. Гривень на зазначені роботи виграла компанія ТОВ «Проректор», яка займається архітектурними, інженерними та планувальними послугами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також