Екоящик замість пластикового пакета: «АТБ» пропонує киянам цікавий експеримент

У двох сотнях супермаркетів найбільшої української торговельної мережі з’явилася гідна заміна великим пакетам. У зонах біля кас в супермаркетах «АТБ», у тому числі в Києві й області, разом із традиційними пакетами клієнтам запропонують спеціальні місткі та зручні екоящики.

У таку коробку можна скласти до 25 кілограмів товарів. Це компактно й ергономічно. Нові ящики для покупок стануть альтернативою великим фірмовим пакетам «АТБ», що вже стали звичними для майже чотирьох мільйонів громадян України, які щодня купують продукти в дискаунтерах цієї торговельної мережі.

Новинка стане справжньою знахідкою для українських автомобілістів. Упаковані в такий спосіб продукти й товари, яких в асортименті «АТБ» сьогодні більш як 3,5 тисячі, не розлетяться по всьому багажнику авто, не помнуться та не розсиплються. Вийшовши з магазину, треба просто перекласти коробку з продуктами з візка в багажник своєї машини. Вартість такого ящика – 19 гривень 90 копійок. Враховуючи, що його можна використовувати не один раз, ціна демократична. Крім того, залишиться у минулому проблема обірваних ручок пластикових пакетів.

Поки експеримент проходить у великих магазинах, які розташовані неподалік від жвавих проспектів, автомагістралей, трас, а також мають великі майданчики для паркування авто. Протягом найближчих двох місяців новинку тестуватимуть. Потім буде вирішено питання про поширення даної продукції на більшу кількість магазинів. Нагадаємо, що у 275 містах 24 областей країни вже відкрито 1082 дискаунтери «АТБ».

Крім очевидних плюсів для покупця даний вид упакування має одну важливу особливість: цю тару виготовляють зі щільного картону і після закінчення терміну використання її переробляють, не завдаючи ніякої шкоди довкіллю. Більше того, цю тару виготовляють із переробленого матеріалу.

Магазини «АТБ» у Києві й області, де вже з’явилися екоящики:

Київ, вул. Полковника Потєхіна, 2

Київ, вул. Якуба Коласа, 3/1

Київ, пр-т Науки, 68

Київ, пр-т Академіка Корольова, 3

Київ, вул. Композитора Лятошинського, 14

Ірпінь, вул. Новооскольська, 2т

Біла Церква, вул. Леваневського, 74

Які ще інноваційні екопроєкти реалізує «АТБ»

У квітні минулого року компанія «АТБ-Маркет» у всіх магазинах торговельної мережі розпочала реалізацію інноваційних пакетів із запатентованою біорозкладною добавкою. Особливість нових диво-пакетів у тому, що під час виробництва в них додають спеціальний компонент – d2w. Ця речовина у разі підвищення температури, тиску або за умови яскравого світла активізує розщеплення пластику. У результаті пакет швидко стає крихким і розпадається на малюсінькі безпечні для тварин і рослин часточки. Для порівняння: час розкладання поліетиленового пакета, яким ми звикли користувалися, становить до 1000 років! При цьому ще й виділяються отруйні сполуки.

Ще одним нововведенням компанії «АТБ» стали спеціальні екоторбинки двох видів: маленькі – для щоденних покупок, великі – для оптових закупівель. Створили їх таким чином, щоб вони служити досить довгий час, не втрачаючи своїх якостей і охайного зовнішнього вигляду.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також