До кінця року київська влада відремонтує понад 150 дитячих майданчиків

Мешканці Києва залишили на сайті КМДА близько 300 повідомлень про обстеження санітарного стану дитячих майданчиків та наявності на них аварійних елементів.

В результаті цих звернень міська влада підготувала перелік адрес, де протягом 2019 року заплановано облаштування або заміна ігрових дитячих майданчиків за рахунок грошей бюджету.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці Управління (Інспекції) контролю самоуправління в соцмережі Фейсбук. Зокрема у повідомленні йдеться про те, що частина майданчиків підлягає повній заміні старих конструкція на нові та облаштуванню безпечного простору для дитячих ігор. Обстежили лише ті майданчики, які знаходяться на обслуговуванні у столичних комунальників.

В результаті обстежень заступник голови КМДА Петро Пантелєєв вже дав доручення РДА виконати роботи по демонтажу аварійних елементів з подальшим приведенням переліку дитячих майданчиків в належний санітарний стан. Уточнюється, що інформацію про терміни і склад робіт можна дізнатися в районних в місті Києві державних адміністраціях.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про відкриття оновленого парку у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також