Будівлі Українки стануть енергоефективними

 

У місті Українка (Обухівський район, Київська область) розпочалась реалізація проекту Європейського Союзу з підвищення енергоефективності.

Проект «Моніторинг енергоресурсів і термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка» має кілька головних завдань. Одне з них – провести термомодернізацію Палацу культури та Спортивного комплексу «Енергетик».  Буде проведено комплекс робіт з термомодернізації цих будівель, у тому числі, утеплення огороджувальних конструкцій, покрівлі й цоколя. Також буде встановлено індивідуальний тепловий пункт з погодозалежним датчиком: з підвищенням температури зовні – автоматично знижуватиметься подача тепла. Завдяки цьому потрібно буде на 40 % менше енергії для обігріву цих будівель, відповідно скоротяться витрати бюджету громади і значно зменшиться кількість шкідливих для здоров’я людей та навколишнього середовища викидів СО2.

Проект реалізує виконавчий комітет Української міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також