Kiev Tango Project запустив новорічний соціальний проект

«Танго: тут і зараз» – новий проект для тих, хто не може ходити по музичних виступах самостійно

Український віртуоз-оркестр Kiev Tango Project запустив новорічний соціальний проект «Танго: тут і зараз», в рамках якого дасть серію благодійних концертів в дитячому будинку, пансіонаті для літніх людей, військовому госпіталі, реабілітаційних центрах, Охматдиті, пологовому будинку і жіночій консультації.

Музика Kiev Tango Project – це мікс джазу, поп-гармоній і класики. Віртуоз-оркестр представить не тільки класичні мелодії, а й несподівані сучасні новорічні аранжування. У числі інших в концертах прозвучать композиції Let it Snow, «Щедрик», Jingle bells та ін.

«У музикантів безумовно дуже сильна місія в цьому світі. Звичайно, це стає твоєю професією і приносить гроші як результат, але ми не хочемо бачити в цьому тільки комерцію. Відчуваю, що саме зараз для нас настав час глобальних ідей та соціальних проектів», – розповіла піаністка Kiev Tango Project Тетяна Павлічук-Тишкевич.

Благодійний проект «Танго: тут і зараз» стартував у грудні 2018 року і триватиме в 2019 році. 20 грудня музиканти в рамках проекту вже дали концерт в жіночій консультації Печерського району міста Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також